آراد شیمی
خانه / کازئینات سدیم / لیست قیمت روز کازئینات سدیم ایران

لیست قیمت روز کازئینات سدیم ایران

کازئینات سدیم ایران یکی از تولیدکنندگان مشهور در زمینه تولید انواع محصولات پودری در کشور است. که به دلیل ارائه محصولات باکیفیت و قیمت روز مناسب، محبوبیت ویژه ای یافته است.

همانطور که می دانید کازئینات سدیم یک نوع کازئین است که به دلیل تشکیل پیوندهای مولکولی، قابلیت ایجاد محلول های آبدار را دارد.
همچنین در غلظت های کم و زیاد، قابلیت استفاده دارد. لذا خاصیت فرم دهندگی و ژل دهندگی بالایی را به وجود می آورد. به طور کلی کازئین همان پروتئین شیر است که برای حفظ سلامت بدن بسیار ضروری می باشد.

کاربردهای کازئینات سدیم در صنایع غذایی

در حال حاضر استفاده از کازئینات سدیم که از ترکیب کازئین با هیدروکسید سدیم حاصل می شود، رواج بسیاری یافته است. زیرا این محصول کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی و دارویی داشته، ضمن اینکه برای بدن نیز مفید می باشد.

گفتنی است کازئینات سدیم رایج ترین نوع کازئین محلول در آب است. همچنین به علت سرعت حل شدن در آب، به عنوان یک افزودنی در صنایع غذایی به کار می رود.

لذا در تهیه انواع محصولات غذایی زیر به کار می رود:

  • بستنی
  • پنیر
  • ماست
  • شیر
  • خامه

لازم به ذکر است در بسیاری از کشورها از کازئینات سدیم جهت تهیه سوسیس و کالباس نیز استفاده می شود.

کازئینات سدیم ایران

کاربردهای کازئینات سدیم در صنایع غیر غذایی

باید خاطر نشان کرد کازئینات سدیم شکل بهینه شده کازئین است. گفتنی است که کازئین منبع غنی از پروتئین بوده و سبب بهبود سیستم ایمنی بدن می شود. همچنین برای اسیدهای آمینه موجود در بدن، ضروری بوده و به عنوان یکی از بهترین پروتئین های موجود در طبیعت به حساب می آید.
یادآوری می شود که کازئینات سدیم در صنایع دارویی نیز کاربرد وسیعی دارد. به ویژه در تهیه انواع مواد اولیه در دندانپزشکی به کار می رود.
از دیگر کاربردهای این پروتئین، استفاده از آن در ساخت موارد زیر است:

  • چسب ها
  • پلاستیک ها
  • رنگ ها
  • چرم ها
  • آهار کاغذ و پارچه

کازئینات سدیم ایران

شرکت کازئینات سدیم ایران

همانطور که مستحضرید شرکت کازئینات سدیم ایران در سال 1372 تاسیس گردید. و به عنوان بزرگ ترین تولید کننده انواع محصولات پودری در صنایع غذایی ایران، به فعالیت خود ادامه داده است.

این مجموعه تولید انواع پودرهای کازئینات سدیم، کلسیم، شیر خشک، و پودر پنیر را در راس کار خود قرار داده است. در حال حاضر نیز به تولید انواع شیر خشک و محصولات حاصل از شیر می پردازد. همچنین با بکارگیری دستگاه های مجهز و دانش روز، توانسته است، باکیفیت ترین محصولات در زمینه انواع لبنیات به ویژه شیر را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

از این رو توانسته است تا حد بسیاری رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید. لذا برای آگاهی از لیست قیمت روز انواع این محصولات و خرید کازئینات سدیم این مجموعه، لازم است که با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کازئینات سدیم ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017
کانال تلگرام