آراد شیمی
خانه / پراستیک اسید مرک / فروشندگان عمده پراستیک اسید مرک آلمان

فروشندگان عمده پراستیک اسید مرک آلمان

پراستیک اسید مرک آلمان یک ماده بی رنگ ضدعفونی کننده، محصول این شرکت بزرگ است. که کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد. لذا فروشندگان بسیاری در سراسر کشور، اقدام به فروش این محصول به صورت عمده، نموده اند.

باید خاطر نشان کرد پراستیک اسید یک ضدعفونی کننده قوی می باشد. که در صنایع مختلف به منظور بهداشتی کننده و استریل کننده به کار گرفته می شود.

پراستیک اسید مرک آلمان

همانطور که می دانید شرکت مرک آلمان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان در زمینه تولید محصولات دارویی، مواد شیمیایی و محصولات آزمایشگاهی است.که با بکارگیری کادری مجرب و متخصص و دانش و فناوری روز دنیا توانسته است محصولات خود را به کشورهای مختلف، صادر نماید. و اینگونه رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورد.

مواد شیمیایی تولید شده در شرکت مرک آلمان، در صنایع مختلف پتروشیمی، نفت، گاز، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، چسب و رنگ و… کاربرد دارد.لازم به ذکر است یکی از محصولات شیمیایی که توسط این شرکت تولید می شود، پراستیک اسید است.

که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، همواره مورد توجه متقاضیان بوده است.از این رو فروشندگان مختلف همواره در صدد تهیه و فروش پراستیک اسید مرک آلمان به صورت عمده برآمده اند.گفتنی است پراستیک اسید با اکسید کردن غشای بیرونی انواع باکتری ها و کپک ها، عمل ضدعفونی کنندگی را انجام می دهد.

پراستیک اسید مرک آلمان

کابردهای پراستیک اسید مرک آلمان

لازم به ذکر است که ضدعفونی کننده پراستیک اسید بسته به نوع صنعتی که مورد استفاده قرار می گیرد، غلظت های متفاوتی دارد. لذا با غلظت های متنوع بسته به نیاز مشتریان، در بازار موجود می باشد.

شاید بتوان گفت که اساسی ترین کاربرد این محصول، ضدعفونی کردن سطوحی است که جهت حمل و نقل مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین برای ضد عفونی کردن انواع مواد غذایی زیر به کار می رود:

  • گوشت
  • میوه ها
  • سبزیجات
  • تخم مرغ

لازم به ذکر است که از دیگر موارد کاربرد پراستیک اسید، از بین بردن رسوب و بوی بد سطوحی است که در تماس با مواد غذایی قرار دارند.

گفتنی است استفاده از پراستیک اسید جهت ضدعفونی کردن محیط های بیمارستانی، نیز به کار می رود. از این رو نقش بسزایی در کنترل عفونت و پیشگیری از انتشار آن دارد.همچنین این محصول به عنوان سفید کننده نیز کاربرد وسیعی دارد.

پراستیک اسید مرک آلمان

مزایا و ویژگی های پراستیک اسید

گفتنی است که امروزه استفاده از پراستیک اسید به دلیل کاربردهای خاصی که در صنایع مختلف داررد، همچنین مزایا و ویژگی های منحصر به فرد، از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده است.

لازم به ذکر است که پراستیک اسید قادر به از بین بردن انواع میکروب ها و ویروس ها و قارچ ها و مخمرها می باشد. همچنین استفاده از آن بر روی سطوح مختلف، سایش و خوردگی بر جای نمی گذارد. از دیگر ویژگی های این ماده شیمیایی، ایمن بودن آن برای محیط زیست است. همچنین پراستیک اسید از خود مواد سمی بر جای نگذاشته و نیاز به شستشوی نهایی ندارد.

پراستیک اسید مرک آلمان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017
کانال تلگرام